Adres: Esenyurt / İstanbul

Battalgazi mah Doğa sok No:2 Kıraç

Telefon

0212 689 26 90

E-Posta

suatdalda@gmail.com

Esenyurt Çelik Konstrüksiyon

Çelik konstrüksiyon İmalatı ve Montajında Esenyurt ilçesinde kurulu firmamız tüm istanbul ve türkiye geneline hizmet sunmaktadır. Çelik Konstrüksiyon Çatı Yapımı alanındada uzman olan firmamız çelik çatı işinin ehlidir. Esenyurt Çelik konstrüksiyon firmaları arasında işçiliği ile göz dolduran firmamız çelik konstrüksiyon sökümü, çelik konstrüksiyon Montajı yapmaktadır.

Çelik 19.yy’dan bu yana kadar inşa edilen yapılarda kullanılan bir malzeme olarak karşımıza çıkmaktadır. Günden güne de kullanıldığı alanlar arttığı için, artık mimari anlamda olmazsa olmazlardan birisi olmuştur. Çok talep edilmesinin bir diğer nedeni ise, geri dönüşüm özelliğine sahip olan bir inşaat malzemesi olmasıdır. Esenyurt çelik konstrüksiyondeprem bölgelerine inşa edilecek olan bina, fabrika gibi yapılara daha fazla dayanıklılık kazandırarak, olası tehlikeler için her türlü tedbiri almaktadır. Ve çalışmalarına da bu doğrultuda yön vermektedir. Türkiye’de bilindiği üzere deprem riskinin oldukça fazla olduğu alanlar yer almaktadır. Bu yüzden bu alanlarda inşa esnasında çelik malzeme kullanılarak yapıların daha sağlam bir şekilde ayakta durması gerekmektedir.


Bütün taşıyıcı sistemlerin çelik malzemeden yapıldığı ve genel olarak deprem olma ihtimali ile karşı kaşıya kalmış coğrafi bölgelerde tedbir amacı ile tercih edilen, genelde çelik konstrüksiyon spor tesisleri, çelik konstrüksiyon hangar, çelik konstrüksiyon fabrikalar, çelik konstrüksiyon depo ve çelik konstrüksiyon atölyeler gibi alanlarda kullanılan, geniş açıklık kapasitesine ve yükseklik gibi özelliklere sahip olan çelik yapı sistemlerine verilen addır. Bugün kullanılan çelik malzemesi ile geçmişi bir oranladığımızda, eskiden çelik kullanımının çok fazla olmadığını görmekteyiz. Fakat günümüzde ise, yukarıda da bahsettiğimiz gibi çelik malzemesinin özellikle inşaat sektöründeki önemi bir hayli artmıştır.Esenyurt çelik konstrüksiyon firması kaliteli, güvenli ve müşterilerine ekonomik olarak da uygun fiyat aralığı sunması ve inşa sırasında her türlü disiplinliği, sorumluluğu taşıması bakımından çok fazla tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır.

Diğer inşa malzemelerine göre daha hafif olması sebebi ile daha az oranda deprem yüklerine maruz kalır, son derece dayanıklıdır, pratiktir. İmalat ve entegre ediliş sırasında güçten ve zamandan da tasarruf sağlayarak vakit kaybını önler. Esenyurt çelik konstrüksiyon uyguladığı sistemler pek çok kez sökülüp tekrar monte edilebildiği için sizlere uzun vadede bir kullanım ömrü sunmaktadır. Daha önce de belirttiğimiz gibi geri dönüşümü oldukça pratiktir ve bu işlem kaç defa tekrarlansa bile bu özelliğini asla kaybetmez ve çevreye de herhangi bir zarar vermediği için doğa dostudur.

Bir cevap yazın