" />

Siyo Metal

 
 • Esenyurt Demir Doğrama Ferforje

  Esenyurt Demir Doğrama Ferforje

  Firmamız Siyo Metal Esenyurt genelinde Demir Doğrama ve Ferforje imalatı yapmaktadır. Bizden fiyat almadan kimseden sipariş vermeyin.
  Firmamız Siyo Metal En kaliteli işçiliği sunmayı vaadetmektedir. Tüm Esenyurt ilçesinde hizmet sunan firmamız hizmetinizdedir.

  Detaylı Bilgi
 • Esenyurt Çelik Konstrüksiyon

  Esenyurt Çelik Konstrüksiyon

  Çelik konstrüksiyon İmalatı ve Montajında Esenyurt ilçesinde kurulu firmamız tüm istanbul ve türkiye geneline hizmet sunmaktadır. Çelik Konstrüksiyon Çatı Yapımı alanındada uzman olan firmamız çelik çatı işinin ehlidir. Esenyurt Çelik konstrüksiyon firmaları arasında işçiliği ile göz dolduran firmamız çelik konstrüksiyon sökümü, çelik konstrüksiyon Montajı yapmaktadır.

  Detaylı Bilgi
 • 800 Lt. Sıcak Daldırmalı
  Damper Kapak Çöp Konteyner

  Gövde ağzı 25 x 50 mm. U profille çevrilidir. Gövde komple gazaltı kaynağı ile cürufsuz kaynatılmıştır. Kapak 1,5 mm. tek parça saçtan sıvanarak mukavemetli ve estetik olması sağlanmıştır. Kapakta açma kulpu, dayama ile kilit olup, içten mukavemet arttırıcı profil takviyelidir. Konteyner TS EN 840-3 Standart Uygunluk Belgelidir. Ön yüzeye; Belediye ismi, Çöp Atan İnsan figürü ve Çevremizi Temiz Tutalım sloganı yazılır.

  Detaylı Bilgi
 • 1100m³ Galvaniz Pedallı ve
  Düz Kapaklı Çöp Konteyneri

  ? Gövde ve taban 1.50 mm. saçtan imal edilmiştir. Taban tek parça saçtan, preste sıvama ve mukavemet arttırıcı form verilerek, konik olarak imal edilmiştir. Yanlara mukavemet artırıcı form verilmiştir. Gövde ağzı 3 mm. profille çevrilidir. Kaldırma kolları araç kaldırma sistemine uygun imal edilmiştir. Taşıyıcı 200 x 50 ebadında geniş maşalı maşa saç kalınlığı asgari 3.50 mm. 60°dönerli 4 adet, 2 adedi frenli TS EN 12532 standart uygunluk belgeli teker mevcuttur. Teker bağlantı sacı 4 mm.'dir.

  Detaylı Bilgi
 • 1100 Lt. Sıcak Daldırma Galvaniz
  Kubbe Kapaklı ve Pedallı Çöp Konteyneri

  Gövde 1.50 mm. saçtan imal edilmiştir. Kapak 1.40 mm. saçtan imal edilmiştir. Gövde ve kapağa mukavemet arttırıcı form verilmiştir. Kapak kolları 3.00 mm.dir. Kapak hareketi helezon yaylıdır. Kapakta 1 adet stop mekanizması vardır. Kapak ağzında lastik profil mevcuttur.

  Detaylı Bilgi

Esenyurt Demir Doğrama Ferforje


 

 Firmamız Siyo Metal Esenyurt genelinde Demir Doğrama ve Ferforje imalatı yapmaktadır. Bizden fiyat almadan kimseden sipariş vermeyin.

Demir doğramanın kullanım alanları çok fazladır. Bu malzemelerden ürün yaptırmak isteyenlerin öncelikli olarak iyi bir firma ile çalışması şarttır. Bu anlamda Esenyurt da demir doğrama ve ferforje ihtiyaçlarınızda malzemeden daha çok işçilik kalitesi ön plana çıkmaktadır. Çünü, demir malzemesi zaten sağlam ve dayanıklıdır. Bu noktada tek önemli detay birleştirme işlemlerinde iyi kaynak yapılması ve tasarımın iyi olmasıdır. Yapılacak olan tasarımın çevre mimariye uygun olarak planlanması şarttır. 

Firmamız Siyo Metal En kaliteli işçiliği sunmayı vaadetmektedir. Tüm Esenyurt ilçesinde hizmet sunan firmamız hizmetinizdedir.

Ferforje

Dövülmüş ve şekilde verilmiş demire demir doğrama adı verilmektedir. Günlük hayatta pek çok alanda karşımıza çıkan ürünlerdir. Bu anlamda Esenyurt demir doğrama ürünleri ile çok sayıda farklı ihtiyaç karşılanabilmektedir. Daha çok dış mekanlarda kullanılan ürünlerdir. Kapı, pencere, bahçe girişi ve bina kapılarında demir doğrama ürünlerini görmek mümkündür. Bunun dışında kapı önlerine yapılan sundurma tarzı korunaklıklar, raylı sürgülü sistemler ve çardak gibi alanlarda demir doğrama mazlemeleri kullanılmaktadır. İç mekanlar içinde tercih edilen ürünler arasındadır. Bina içi merdiven korkularında genellikle demir doğrama ürünleri kullanılmaktadır.

Demir doğrama yaptırmak ilgili alanlarınızı çok daha sağlam hale geitrecektir. Koruma veya keyif amaçlı mekanlarda tercih edilen ürünlerdendir. Herhangi bir Esenyurt demir doğrama ihtiyacınız olduğunda öncelikle iyi bir firma seçimi yapmanız şarttır. Tercih ettiğiniz firma ilgili alanlarınız için keşif hizmeti vermelidir. Bu hizmet kapsamında gerekli olan ölçüler, plan ve proje yapılmalıdır. Hiçbir detayın atlanmaması ve ona göre kapsamlı hesaplamalar yapılması şarttır. Demir doğrama işlerinde sağlamlık iyi derecededir. Demirin kendi özelliğinden dolayı herhangi bir sorun yaşanmayacaktır. Dikkat edilmesi gereken tek detay parça demirlerin kaynakla kaynatılan kısımları olacaktır. Bu kısımların kaynak işçiliklerinin çok sağlam bir şekilde yapılması gerekir. Taleplerinizi ve isteklerinizi detaylı bir şekilde imalatçı firmaya sunmalısınız. Tasarım açısından isteklerinizi iletmeniz iyi olacaktır. Bu işlemlerde titiz bir çalışma yapılmalıdır. Demir doğrama malzemeleri ile pek çok farklı ürün yapılabilir. Ferforce kamelya ürünleri ile bahçelerinizi daha estetik bir hale getirebilirsiniz. Her türlü iç ve dış mekan merdivenlerinizi demir doğrama ürünleri ile daha sağlam bir yapıya kavuşturabilirsiniz.

 


 
 
 

Ürünler

Çöp Konteyneri
Fortmanto
Salon Küllükleri
Salon Küllükleri

İletişim

 • Osmangazi Mah. Vefa Sok. No:2/A1 Esenyurt / İstanbul
 • GSM: 0532 061 81 23
 • GSM: 0535 726 15 53
 • Sabit:0212 689 26 90
 • Mail: suatdalda@gmail.com