Adres: Esenyurt / İstanbul

Battalgazi mah Doğa sok No:2 Kıraç

Telefon

0212 689 26 90

E-Posta

suatdalda@gmail.com

Esenyurt Demir Doğrama Ferforje

 Firmamız Siyo Metal Esenyurt genelinde Demir Doğrama ve Ferforje imalatı yapmaktadır. Bizden fiyat almadan kimseden sipariş vermeyin.

Demir doğramanın kullanım alanları çok fazladır. Bu malzemelerden ürün yaptırmak isteyenlerin öncelikli olarak iyi bir firma ile çalışması şarttır. Bu anlamda Esenyurt da demir doğrama ve ferforje ihtiyaçlarınızda malzemeden daha çok işçilik kalitesi ön plana çıkmaktadır. Çünü, demir malzemesi zaten sağlam ve dayanıklıdır. Bu noktada tek önemli detay birleştirme işlemlerinde iyi kaynak yapılması ve tasarımın iyi olmasıdır. Yapılacak olan tasarımın çevre mimariye uygun olarak planlanması şarttır. 

Firmamız Siyo Metal En kaliteli işçiliği sunmayı vaadetmektedir. Tüm Esenyurt ilçesinde hizmet sunan firmamız hizmetinizdedir.

Dövülmüş ve şekilde verilmiş demire demir doğrama adı verilmektedir. Günlük hayatta pek çok alanda karşımıza çıkan ürünlerdir. Bu anlamda Esenyurt demir doğrama ürünleri ile çok sayıda farklı ihtiyaç karşılanabilmektedir. Daha çok dış mekanlarda kullanılan ürünlerdir. Kapı, pencere, bahçe girişi ve bina kapılarında demir doğrama ürünlerini görmek mümkündür. Bunun dışında kapı önlerine yapılan sundurma tarzı korunaklıklar, raylı sürgülü sistemler ve çardak gibi alanlarda demir doğrama mazlemeleri kullanılmaktadır. İç mekanlar içinde tercih edilen ürünler arasındadır. Bina içi merdiven korkularında genellikle demir doğrama ürünleri kullanılmaktadır.

Demir doğrama yaptırmak ilgili alanlarınızı çok daha sağlam hale geitrecektir. Koruma veya keyif amaçlı mekanlarda tercih edilen ürünlerdendir. Herhangi bir Esenyurt demir doğrama ihtiyacınız olduğunda öncelikle iyi bir firma seçimi yapmanız şarttır. Tercih ettiğiniz firma ilgili alanlarınız için keşif hizmeti vermelidir. Bu hizmet kapsamında gerekli olan ölçüler, plan ve proje yapılmalıdır. Hiçbir detayın atlanmaması ve ona göre kapsamlı hesaplamalar yapılması şarttır. Demir doğrama işlerinde sağlamlık iyi derecededir. Demirin kendi özelliğinden dolayı herhangi bir sorun yaşanmayacaktır. Dikkat edilmesi gereken tek detay parça demirlerin kaynakla kaynatılan kısımları olacaktır. Bu kısımların kaynak işçiliklerinin çok sağlam bir şekilde yapılması gerekir. Taleplerinizi ve isteklerinizi detaylı bir şekilde imalatçı firmaya sunmalısınız. Tasarım açısından isteklerinizi iletmeniz iyi olacaktır. Bu işlemlerde titiz bir çalışma yapılmalıdır. Demir doğrama malzemeleri ile pek çok farklı ürün yapılabilir. Ferforce kamelya ürünleri ile bahçelerinizi daha estetik bir hale getirebilirsiniz. Her türlü iç ve dış mekan merdivenlerinizi demir doğrama ürünleri ile daha sağlam bir yapıya kavuşturabilirsiniz.

Bir cevap yazın